Image

چرا کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های شما از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای شما عزیزان را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.
مجموعه ما دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2015، مدیریت شکایت مشتری ISO10002، مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004 و گواهینامه R&D از وزارت می باشد.

توسعه
جزئیات دقیق در هر مرحله

برای اطمینان از یک محصول نوآورانه، ما رویکرد طراحی اولیه را برای توسعه می پذیریم. به جای تقلید از بازار، ما در داخل به دنبال ایجاد فضاهای جدید و فوق العاده متمرکز در سراسر ایران هستیم. ما یک محصول با کیفیت برتر ارائه می دهیم و ارزش برتر را برای مشتریان و سرمایه گذارانمان فراهم می آوریم.

شیوه زندگی
اشتیاقی که ساکن است

ما معتقدیم تقاضا در بازار موجب توسعه متفکرانه است. ما معتقدیم کار گروهی با متخصصان عالی برای کسب رضایت مشتری، قدرتمند است. ما به اجرای استاندارد و استثنایی اعتقاد داریم. مهمتر از همه، ما معتقدیم که کاربران نهایی ما این اعتقادات مشابه را دارند. با هر اقامتگاهی که ما ساختیم، سبک زندگیمان را به سمت پیشرفت و بهتر زیستن سوق داده ایم.

سرمایه گذاری
پیوستن به سطح زمین

ما در حال ساخت یک گروه با اصول و استاندارد های جهانی هستیم. ما در حال ایجاد پایه و ساختار برای ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و به روز ترین تکنولوژی ها و امکانات برای شما عزیزان هستیم. ما به کارفرمایان به دید سرمایه گذاران  بلند مدت برای ایجاد عمران و آبادانی این مرز و بوم نگاه می کنیم.

گواهینامه های

کالای برق ذوالفقاری

نمایندگی رسمی اشنایدر الکتریک
نمایندگی رسمی اشنایدر الکتریک
گواهینامه ایزو 9001
گواهینامه ایزو 9001
گواهینامه 14001
گواهینامه 14001
نمایندگی رسمی لگراند
نمایندگی رسمی لگراند

خط مشی کالای برق ذوالفقاری

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

کالای برق ذوالفقاری
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده کالای برق ذوالفقاری بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

کالای برق ذوالفقاری
ارزش های محوری

ما یک گروه ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

کالای برق ذوالفقاری
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه ها، با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند برتر در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت خوش بدرخشیم.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند