داکت البرز از محصولات پرکاربردی می باشد که امروزه استفاده از آنها گسترش زیادی یافته است زیرا با به کاربردن داکت البرز می توان به راحتی شبکه ای سازمان یافته از تجهیزات الکترونیکی یک ساختمان تشکیل داد.
به این معنا که علاوه بر ایجاد مسیری امن برای عبور سیم ها و کابلها امکان اضافه کردن بخش های مختلفی هم چون کلیدهاوپریزها روی بدنه داکت و داکت برای کاربر فراهم می شود که این قابلیت به عنوان خصوصیت متمایز کننده داکت از داکت محسوب می گردد.
استفاده از این کانال های دربسته برای عبور سیمهای تلفن ، کابل های فشار قوی و کابل های فشار ضعیف بسیار مناسب است زیرا شما می توانید محفظه داخلی ترانک را پارتیشن بندی نمایید در این حالت سیمهای مختلف به راحتی بدون ایجاد نویز روی یکدیگر از کنار هم می گذرند. با خرید داکت البرز شما می توانید در یک فضا کابلهای ساختمانی خود را از دید پنهان نمایید که این امر هم سبب زیباتر شدن محیط می شود هم تجهیزات سیمکشی را در برابر آسیبها و صدمات وارده محاظت می نماید.
همانطور که گفته شد انواع داکت البرز محفظه هایی دربسته هستند که برای محافظت از تجهیزات سیم و کابل یک ساختمان استفاده می شوند در واقع در یک فضا وجود حجم زیادی از کابل یا سیم علاوه بر اینکه دست و پاگیر بوده و چهره زشتی به فضا می دهد در عین حال ممکن است در اثر برخورد افراد یا ضربات مکانیکی وارد شده به آنها آسیب ببینند یا حتی خطر آفرین باشند به همین دلیل داکت ها فضایی را ایجاد می کنند تا به عنوان مسیر عبور این تجهیزات مورد استفاده قرار گیرد.اصلی ترین تفاوت آنها با داکت ها ، ابعاد بزرگتر و قابلیت اضافه شدن ماژول های مختلف مانند انواع کلید و پریز روی داکت می باشد. همچنین با استفاده از این محصولات می توان یک کانال عبوری یکپارچه ایجاد کرد البته در این صورت باید از متعلقات و تجیهزات جانبی داکت ها برای اتصال شاخه های مختلف آنها به یکدیگر استفاده کرد.
ویژگی انواع داکت البرز
  • این محصولات  به راحتی و با سرعت نصب می شوند.
  • برای جداسازی مسیر سیم و کابل در داخل داکت می توان از پارتیشن هایی در سه نقطه از بدنه محصول استفاده کرد.
  • این محصول دارای دربی انعطاف پذیر است که امکان نصب آن بر روی زوایای متعدد را فراهم می سازد.
  • روی بدنه انواع داکت می توان کلید برق ، پریز تلفن و شبکه را نصب کرد.
سایز این محصول 105 در 50 میلیمتر است که در شاخه های استاندارد دو متری تولید می شوند و مشتریان می توانند متناسب با محل مورد نیاز خود ابعاد این محصول را انتخاب نمایند. داکت های البرز با توجه به خصوصیاتی هم چون طول عمر بالا که مدت زمان استفاده از آنها را افزایش می دهد ، جنس بدنه از پی وی سی مقاوم که می تواند در برابر ضربات استحکام کافی را داشته باشد ، زوایای صاف خارجی که باعث زخمی شدن سیمها و کابلها نمی گردد، مقاومت در برابر ضربه و اشتعال که همین انر طول عمر داکت را  بالا می برد و در نهایت به دلیل مطابقت با استاندارد های IEC و همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا می توانند در دسته محصولات داخلی پر فروش قرار گیرند و در ساختمان سازی های امروزی کاربردی گسترده ای داشته باشند.
 
درب نرم ترانک البرز 85
درب نرم ترانک البرز 85کالای برق ذوالفقاری
سه راهی ترانک البرز 50x105
سه راهی ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
زاویه تخت ترانک البرز 50x105
زاویه تخت ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
مسدود کننده ترانک البرز 50x105
مسدود کننده ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
زاویه داخلی ترانک البرز 50x105
زاویه داخلی ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
درزگیر ترانک البرز 50x105
درزگیر ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
قطعه اتصال درب ترانک البرز 50x105
قطعه اتصال درب ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
زاویه خارجی ترانک البرز 50x105
زاویه خارجی ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
بدنه ترانک البرز 50x105
بدنه ترانک البرز 50x105کالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند