کلید مینیاتوری ایرانی یا خارجی

کلید مینیاتوری ایرانی یا خارجی
خرید فیوز مینیاتوری به شرایط مختلفی بستگی دارد و در نهایت مصرف‌ کنندگان باید با در نظر گرفتن این شرایط انتخاب بهتری داشته باشند. به عبارت دیگر نوع و برند فیوز مینیاتوری که انتخاب خواهید کرد به مشخصات دستگاه و با فرآیند نصب شما بستگی خواهد داشت.عوامل دیگری مانند ظرفیت شکست و حداکثر جریان قطع کننده‌ مدار، تعداد قطب‌ها یا کلیدهای سه‌گانه درون محفظه، انتخاب سیم مناسب، انتخاب آمپر مناسب و در نهایت قیمت فیوز برق در انتخاب نوع و برند این نوع قطعات الکتریکی اثر گذار است.
بهترین برندهای فیوز مینیاتوری خارجی
فیوز مینیاتوری اشنایدر
شرکت اشنایدر از نظر کیفی همواره در رتبه های بالای جهانی قرار داشته و در بازار ایران نیز همواره محصولات پرفروشی را ارائه داده است. انواع کلید مینیاتوری اشنایدر از جریان نامی 6 تا 36 آمپر بهره می‌ برد و قدرت قطع جریان در آنها از  6 کیلو آمپر شروع می گردد. همچنین فرآیند نصب کلید مینیاتوری اشنایدر الکتریک به صورت ریلی است. این شیوه نصب ساده از جمله دلایل پرطرفدار بودن این برند کلید مینیاتوری می باشد.
فیوز مینیاتوری لگراند
کلید مینیاتوری لگراند از جمله محصولات پرفروش بازار ایران است و توانسته استانداردهای کیفی معتبری را برای محصولات خود به دست آورد. فیوز مینیاتوری لگراند در انواع مختلف با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد می تواند بهترین محافظ برای وسایل برقی شما باشد.
فیوز مینیاتوری کانل
کلید محافظتی کانل از کیفیت استاندارد و مطلوبی برخوردار است و این قابلیت را دارد که پس از قطع جریان برق مدار در مواقع لزوم، با برگرداندنش به حالت روشن از نو فعال شود. فیوز مینیاتوری کانل همچنین حداکثر 100 آمپر از خود عبور می‌دهد.
فیوز مینیاتوری هیوندای
کلید مینیاتوری هیوندا در واقع از انواع کلید محافظتی فشار ضعیف به شمار می رود. این برند تولید کننده کلید مینیاتوری در انواع صنعتی و خانگی می باشد. فیوزهای مینیاتوری هیوندایی به لحاظ سرعت در دو نوع کندکار و تندکار دسته بندی می شوند. در واقع میزان سرعت قطع کلید در مواقع لزوم در این دو نوع کلید مینیاتوری هیوندایی متفاوت است.
بهترین برندهای فیوز مینیاتوری ایرانی
فیوز مینیاتوری پارس فانل
یکی از برندهای محبوب ایرانی در میان تولید کنندگان انواع کلید مینیاتوری، برند پارس فانل است. پارس فانل با سابقه ای درخشان و محصولاتی با کیفیت، اکنون نامی آشنا در بازار این نوع محصولات به شمار می‌ آید. شیوه نصب کلید مینیاتوری پارس فانل عموما ریلی و بسیار ساده است. همچنین پارس فانل این نوع محصولات خود را دو سال گارانتی می نماید.
فیوز مینیاتوری شیله
یکی از محصولات شرکت بازرگانی شیله، انواع کلید حفاظتی است. توجه کنید که شرکت شیله در واقع نماینده انحصاری شرکت گونسان الکتریک ترکیه می باشد و همواره محصولاتی پر فروش را به بازار داخلی ارائه کرده است. کلید مینیاتوری شیله در هنگام بروز اتصال کوتاه در مدار، عملیات قطع جریان را به شیوه حرارتی انجام می دهد.

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند