کف خواب لگراند یکی از انواع  تجهیزات برق و شبکه لگراند است که در ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده می گیرد و می تواند فضایی را برای نصب و قرارگیری کلید و پریزها فراهم آورد در واقع درون این جعبه تعدادی ماژول کلید و پریز قرار دارد که کاربر به راحتی می تواند از این تجهیزات استفاده کند و همچنین وجود این باکس ها هم سبب می شود زیبایی اتاق حفظ گردد و هم مانع از تجمع سیم ها در فضا می شود. یکی از راه حل هایی که لگراند برای توزیع و کابل کشی سیستم برقی خود استفاده می کند به کار بردن تجهیزاتی در کف زمین است که این سبب می شود هم آسیبی به سیم ها و کابل ها و دیگر تجهیزات برقی وارد نشود و هم پنهان بودن این تجهیزات به زیبا ماندن محیط هم کمک می کند.
گروه لگراند در حال گسترش دامنه محصولات خود با بهره گیری از "فن آوری های صرفه جویی در انرژی" و "توسعه پایدار" می باشد، و همچنین محصولات جدیدی برای "نصب سلول های فتوولتائیک" و "کنترل روشنایی" به تولیدات خود افزوده است.
شرکت لگراند پاسخگوی مناسبی برای تمامی نیازهای الکتریکی از جمله ایجاد سیستم اتوماسیون در منازل و ساختمان های اداری، توزیع انرژی الکتریکی و اطلاعات، کنترل، سیستم های امنیتی و ایمنی و همچنین برق رسانی در ساختمان های صنعتی باشد.
تولیدات این شرکت بالغ بر 100000 عنوان محصول بوده که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد.این شرکت به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات، پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق می باشد و رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. همچنین این شرکت تنوع محصولات تولیدی خود را مطابق با نیازهای روز بازار جهانی قرار داده است.
هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز،  در حال ارائه خدمات برای شماست.هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، از متخصصانی که از طراحی تا تکمیل پشتیبانی می کنند کمک می گیرید و به شما کمک می کنند که پروژه خود را انجام دهید.شما میتوانید از میان گزینه های نوآورانه این شرکت برای ساخت راه حل ها و انتخاب سیستم هایی که از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید.
کف خواب لگراند یکی از بهترین راه حل ها است که می تواند زیر زمین پنهان شود و به طراحی محیط پیرامون آسیبی وارد نکند. این محصول مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته می شود و قابلیت نصب در داخل داکت و ترانک لگراند را دارد همچنین در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی ساخته شده است که می توان متناسب با فضایی که قرار است از این قوطی ها استفاده شود یکی از این اندازه ها را انتخاب کرد. قوطی کف خواب لگراند قابلیت ماژولاریتی دارد و به راحتی نصب و راه اندازی می شود همچنین استفاده از متریال PVC فشرده کمک می کند این محصول ضد ضربه شود و با کیفیت بالایی عرضه گردد.
کف خواب لگراند محصولی است که برای در دسترس بودن پریز برق ، پریز شبکه و دیگر انواع کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس کاربرد و نیاز در اندازه های مختلفی تولید می شود ، این محصول را می توان در انواع کف کاذب یا کف بتنی نصب و استفاده کرد. برای نصب باکس کف خواب لگراند به زیره باکس کف نیاز است.
کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
کلیه محصولات شرکت لگراند از جمله ترانک لگراند، پچ پنل لگراند، پچ کورد لگراند، کف خواب لگراند، کابل شبکه لگراند، داکت زمینی لگراند و کلیه متعلقات ترانک لگراند در انبار مجموعه موجود می باشد؛ تا در سریع ترین زمان ممکن نیازهای شما عزیزان در زمینه شبکه را مرتفع سازد.
زیره قوطی توکار لگراند
زیره قوطی توکار لگراندکالای برق ذوالفقاری
قوطی توکار 10 ماژول لگراند
قوطی توکار 10 ماژول لگراند کالای برق ذوالفقاری
قوطی توکار 12 ماژول لگراند
قوطی توکار 12 ماژول لگراند کالای برق ذوالفقاری
زیره قوطی توکار لگراند
زیره قوطی توکار لگراندکالای برق ذوالفقاری
قوطی توکار 18 ماژول لگراند
قوطی توکار 18 ماژول لگراندکالای برق ذوالفقاری
قوطی توکار 6 ماژول لگراند
قوطی توکار 6 ماژول لگراند کالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند