گروه لگراند در حال گسترش دامنه محصولات خود با بهره گیری از "فن آوری های صرفه جویی در انرژی" و "توسعه پایدار" می باشد، و همچنین محصولات جدیدی برای "نصب سلول های فتوولتائیک" و "کنترل روشنایی" به تولیدات خود افزوده است.
شرکت لگراند پاسخگوی مناسبی برای تمامی نیازهای الکتریکی از جمله ایجاد سیستم اتوماسیون در منازل و ساختمان های اداری، توزیع انرژی الکتریکی و اطلاعات، کنترل، سیستم های امنیتی و ایمنی و همچنین برق رسانی در ساختمان های صنعتی باشد.
تولیدات این شرکت بالغ بر 100000 عنوان محصول بوده که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد.این شرکت به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات، پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق می باشد و رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. همچنین این شرکت تنوع محصولات تولیدی خود را مطابق با نیازهای روز بازار جهانی قرار داده است.
هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز،  در حال ارائه خدمات برای شماست.هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، از متخصصانی که از طراحی تا تکمیل پشتیبانی می کنند کمک می گیرید و به شما کمک می کنند که پروژه خود را انجام دهید.شما میتوانید از میان گزینه های نوآورانه این شرکت برای ساخت راه حل ها و انتخاب سیستم هایی که از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید.
کابل شبکه لگراند در دسته تجهیزات شبکه ساختار یافته لگراند قرار دارد که روکشی از جنس PVC به رنگ خاکستری دارد همچنین پهنای باند در این کابل 1000 مگاهرتز می باشد. در ساختمان داخلی این کابل چهار زوج سیم بهم تابیده دیده می شود که روی آنها با روکش پی وسی سی پوشانده شده است و از آنجایی که از مهم ترین اجزای شبکه کامپیوتری به حساب می آید کیفیت ساخت بالایی دارد.
کابل شبکه لگراند برای انتقال و ارسال اطلاعات استفاده می شود و دارای سرعت انتقال داده تا 1000 مگابایت می باشد و حداکثر پهنای باندی به اندازه 100 مگاهرتز است. به طور کلی کابل شبکه به دو نوع ساده و شیلد دار تقسیم می شود که نوع شیلددار با پسوند STP و نوع بدون شیلد با پسوند UTP شناخته می شود که مخفف عبارت Unshielded Twisted Pair می باشد که به معنی زوج بهم تابیده بدون شیلد است.
کابل شبکه لگراند شیلددار را می توان در محیط های بیرونی و در جاهایی که احتمال ایجاد نویز زیاد است استفاده کرد به طور مثال در مسافت های طولانی که کابل شبکه قرار است از کنار کابل برق عبور کند بهتر است از کابل شیلد دار استفاده شود. یکی از المان هایی که در تجهیزات پسیو شبکه مورد استفاده قرار می گیرد کابل های شبکه هستند که شما می توانید بسته به محیطی که قرار است از این کابل ها استفاده نمایید و سرعت انتقال داده مد نظرتان یکی از مدل ها را انتخاب می کنید به طور مثال کابل شبکه cat6 sftp لگراند قابلیت ارسال اطلاعات تا سرعت 1 گیگابایت به همراه پهنای باند 250 مگاهرتز را دارد.
کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
کلیه محصولات شرکت لگراند از جمله ترانک لگراند، پچ پنل لگراند، پچ کورد لگراند، کف خواب لگراند، کابل شبکه لگراند، داکت زمینی لگراند و کلیه متعلقات ترانک لگراند در انبار مجموعه موجود می باشد؛ تا در سریع ترین زمان ممکن نیازهای شما عزیزان در زمینه شبکه را مرتفع سازد.
کابل شبکه لگراند CAT5e UTP 305m 032751
کابل شبکه لگراند CAT5e UTP 305m 032751کالای برق ذوالفقاری
کابل شبکه لگراند CAT6 UTP 305m 032755
کابل شبکه لگراند CAT6 UTP 305m 032755 کالای برق ذوالفقاری
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP 500m 032759
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP 500m 032759کالای برق ذوالفقاری
کابل شبکه لگراند Cat7
کابل شبکه لگراند Cat7کالای برق ذوالفقاری
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP LSZH 500m 032757
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP LSZH 500m 032757کالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند