گروه لگراند در حال گسترش دامنه محصولات خود با بهره گیری از "فن آوری های صرفه جویی در انرژی" و "توسعه پایدار" می باشد، و همچنین محصولات جدیدی برای "نصب سلول های فتوولتائیک" و "کنترل روشنایی" به تولیدات خود افزوده است.
شرکت لگراند پاسخگوی مناسبی برای تمامی نیازهای الکتریکی از جمله ایجاد سیستم اتوماسیون در منازل و ساختمان های اداری، توزیع انرژی الکتریکی و اطلاعات، کنترل، سیستم های امنیتی و ایمنی و همچنین برق رسانی در ساختمان های صنعتی باشد.
تولیدات این شرکت بالغ بر 100000 عنوان محصول بوده که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد.این شرکت به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات، پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق می باشد و رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. همچنین این شرکت تنوع محصولات تولیدی خود را مطابق با نیازهای روز بازار جهانی قرار داده است.
هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز،  در حال ارائه خدمات برای شماست.هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، از متخصصانی که از طراحی تا تکمیل پشتیبانی می کنند کمک می گیرید و به شما کمک می کنند که پروژه خود را انجام دهید.شما میتوانید از میان گزینه های نوآورانه این شرکت برای ساخت راه حل ها و انتخاب سیستم هایی که از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید.
 یکی از پرکاربردترین محصولات لگراند فرانسه انواع داکت و ترانک لگراند می باشد که در دنیا شناخته شده بوده و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند به طور مثال جنس بدنه انواع داکت و ترانک لگراند دارای سه مدل مختلف ترانک استیل لگراند ، ترانک آلومینیومی لگراند و ترانک پی وی سی لگراند می باشد البته در ایران بیشتر از ترانک لگراند با جنس PVC استفاده می شود که رنگ بدنه و درب آنها سفید براق است و به راحتی می توان از آنها در فضاهای مختلف استفاده کرد.
بر روی ترانک های لگراند شما می توانید انواع مکانیزم های کلید و پریزهای لگراند مانند موزائیک و آرتئور را نصب نمایید همچنین توجه نمایید که در برندهای دیگر از کلیدوپریزهای 45 در 45 استفاده نمایید.
در ساخت انواع ترانک پی وی سی لگراند از موادی استفاده شده است که در برابر نور خورشید و تغییر رنگ مقاوم می باشند و مواد تشکیل دهنده آنها نوع خاصی از PVC است که در مقابل آتش مقاومت دارند و باعث پیشرفت و انتقال آتش سوزی نمی گردند.انواع ترانک لگراند دارای زوایا و ارتفاع های متعددی هستند که برای هر مسیری می توان از آنها استفاده کرد به طور کلی ترانک های لگراند بهترین راهکار برای پیاده سازی شبکه های ساختار یافته هستند و در واقع محفظه های دربسته ای هستند که برای عبور کابل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند همچنین از ویژگی های منحصر به فرد داکت و ترانک لگراند فرانسه می توان به قابلیت نصب انواع ماژول کلید و پریز در ساختمان آن ، نصب سریع و آسان ، زیبایی ، هزینه پایین ، سهولت در جابه جایی و اضافه نمودن سگمنت یا کاربر اشاره کرد که تمامی این ویژگی ها سبب می شود علاوه بر اینکه سیم و کابلهای موجود در یک فضا از دید پنهان می شوند از سوی دیگر باعث زیباتر شدن محیط و جلوگیری از ایجاد خطرهای ناشی از برخورد افراد یا اشیا با این تجهیزات می گردد.
کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
کلیه محصولات شرکت لگراند از جمله ترانک لگراند، پچ پنل لگراند، پچ کورد لگراند، کف خواب لگراند، کابل شبکه لگراند، داکت زمینی لگراند و کلیه متعلقات ترانک لگراند در انبار مجموعه موجود می باشد؛ تا در سریع ترین زمان ممکن نیازهای شما عزیزان در زمینه شبکه را مرتفع سازد.
سه راهی ترانک لگراند
سه راهی ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
کیستون شبکه 2 ماژول پهن لگراند
کیستون شبکه 2 ماژول پهن لگراند کالای برق ذوالفقاری
 کادر 6 ماژول ترانک لگراند 65
کادر 6 ماژول ترانک لگراند 65کالای برق ذوالفقاری
درب نرم ترانک لگراند
درب نرم ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
بدنه ترانک لگراند 80x50
بدنه ترانک لگراند 80x50 کالای برق ذوالفقاری
سه راهی ترانک لگراند 80x50
سه راهی ترانک لگراند 80x50کالای برق ذوالفقاری
سه راهی ترانک لگراند 105x50
سه راهی ترانک لگراند 105x50کالای برق ذوالفقاری
زاویه تخت ترانک لگراند 150x50
زاویه تخت ترانک لگراند 150x50کالای برق ذوالفقاری
کیستون شبکه 1 ماژول باریک لگراند
کیستون شبکه 1 ماژول باریک لگراندکالای برق ذوالفقاری
کادر 4 ماژول ترانک لگراند
کادر 4 ماژول ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
کادر 8 ماژول 4 خانه ترانک لگراند
کادر 8 ماژول 4 خانه ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
قطعه اتصال بدنه گیره ای ترانک لگراند
قطعه اتصال بدنه گیره ای ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
ترانک با درب لگراند 80x50
ترانک با درب لگراند 80x50 کالای برق ذوالفقاری
بدنه ترانک لگراند 105x50
بدنه ترانک لگراند 105x50 کالای برق ذوالفقاری
ترانک با درب لگراند 150x50
ترانک با درب لگراند 150x50کالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل باریک
کلید تک پل باریککالای برق ذوالفقاری
کادر 2 ماژول ترانک لگراند
کادر 2 ماژول ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
کادر 6 ماژول 3 خانه ترانک لگراند
کادر 6 ماژول 3 خانه ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
کادر 8 ماژول ترانک لگراند
کادر 8 ماژول ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
مسدود کننده ترانک لگراند
مسدود کننده ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
زاویه خارجی ترانک لگراند
زاویه خارجی ترانک لگراندکالای برق ذوالفقاری
ترانک با درب لگراند 105x50
ترانک با درب لگراند 105x50کالای برق ذوالفقاری
مسدود کننده ترانک لگراند 150x50
مسدود کننده ترانک لگراند 150x50کالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل پهن تبدیل لگراند
کلید تک پل پهن تبدیل لگراند کالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند