لیست قیمت محصولات

کالای برق ذوالفقاری
با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های شما از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای شما عزیزان را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.
ما نماینده اصلی و رسمی کلیه محصولات اشنایدر، لگراند، ویتو و البرز و همچنین تولید کننده محصولات نور مدیا می باشیم و به همین علت کلیه قیمت گذاری محصولات به واسطه کیفیت بالا و کم نظیری که ارائه می دهیم از کم ترین حاشیه سود برخوردار می باشد.
مجموعه ما دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2015، مدیریت شکایت مشتری ISO10002، مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004 و گواهینامه R&D از وزارت می باشد.
Image
کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری

نمیاندگی رسمی کلیه محصولات اشنایدر الکتریک در ایران با گارنتی معتبر و رسمی و ارائه دهند محصولات صنعتی و روشنایی اشنایدر می باشد.


لیست قیمت
کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری

نمیاندگی رسمی کلیه محصولات لگراند در ایران با گارنتی معتبر و رسمی و ارائه دهنده محصولات صنعتی و روشنایی و شبکه لگراند می باشد.


لیست قیمت
کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری

نمیاندگی رسمی کلیه محصولات ویتو با گارنتی معتبر و رسمی و ارائه دهنده چراغ های ویتو در سایز و کاربری های مختلف با بالاترین کیفیت و تنوع بی نظیر محصولات در ایران می باشد.


لیست قیمت
کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری

تولید کننده چراغ های مدیا در سایز و مدل های مختلف جهت استفاده در کاربری های مسکونی، اداری و تجاری و بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در ایران می باشد.


لیست قیمت

خط مشی کالای برق ذوالفقاری

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

کالای برق ذوالفقاری
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده کالای برق ذوالفقاری بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

کالای برق ذوالفقاری
ارزش های محوری

ما یک گروه ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

کالای برق ذوالفقاری
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه ها، با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند برتر در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت خوش بدرخشیم.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند