در سال 1919 با تأسیس شرکت اشنایدر در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه‌ها و لوکوموتیوهای برقی فعالیت خود را توسعه دادند. در اواخر قرن بیستم این شرکت با تأکید بیشتر بر صنعت برق، خرید کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن گروه اشنایدر الکتریک را ابداع کرده و همچنین با مالکیت کارخانه Lexal، دومین توزیع کننده صنعت برق در اروپا، فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داد است. این شرکت در طی سالیان متوالی با تأسیس شعب مختلف در بیش از 130 کشور جهان و با در اختیار داشتن حدود 144000 نفر پرسنل تا سال 2016، از پیشگامان صنعت برق در جهان است.
اشنایدر الکتریک در سال 2000 جهت گسترش فعالیت و افزایش سرمایه‌گذاری در ایران اقدام به احداث کارخانه‌ای در شهرستان کرج به منظور تولید و مونتاژ کلید مینیاتوری اشنایدر کرده است.
اشنایدر الکتریک، بهترین سیستم‌های توزیع الکتریکی و سیستم‌های اتوماسیون ساختمان را ارائه می‌دهد. راه حل‌های بهینۀ این شرکت به راحتی تمام نیازهای موجود در فروشگاه‌های بزرگ، ساختمان‌های تجاری و مسکونی را برآورده می‌کند. این راه حل‌ها علاوه بر مطابقت با استاندارد جهانی و نیازهای منطقه، آسان و به راحتی نصب و قابل توسعه است.
نقش اشنایدر الکتریک در بازارهای جهانی
- انرژی و صنایع زیربنایی: شبکه‌های برقی، فرودگاه‌ها، تصفیه آب، مخابرات، مرکز اطلاعات و ...
- صنعت: مواد غذایی و آشامیدنی، خودروسازی، بسته بندی، داروئی، تجهیزات الکترونیکی و ...
- ساختمان‌های صنعتی، تجاری، اداری: اداره‌ها، فروشگاه، کارخانجات، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، موزه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ...
- ساختمان‌های مسکونی: ویلاها، آپارتمان
- مراکز اطلاعاتی و شبکه‌ها
شرکت اشنایدر الکتریک با عرضه رنج وسیعی از محصولات و ارائه راه حل‌های کاربردی و متنوع در زمینه برق و اتوماسیون ایستگاه‌های پمپاژ و تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب توسط متخصصان خود و همچنین با بهره‌گیری از همکاری و پشتیبانی فنی شرکت‌های متخصص، در حال تثبیت هرچه بیشتر جایگاه خود در صنعت زیربنایی آب و فاضلاب است. این گستردگی در ارائه خدمات این امکان را می‌دهد تا سطح بهره‌وری از سیستم را ارتقاء و هزینه‌های تعمیرات و نگهداری و همچنین زمان از کارافتادگی سیستم را کاهش دهد.
استفاده از آخرین تکنولوژی‌های مدرن و محصولات با کارایی بالا بر پایه تخصص و تجربه بین المللی بازگشت سریع سرمایه گذاری را در صنعت نفت و گاز فراهم می‌سازد. بر این اساس اشنایدر الکتریک به عنوان یکی از پیشگامان صنعت برق با بیش از چند دهه حضور مستمر در ایران راه‌کارهای متنوع کاملاً اختصاصی مدرن و متداول را در زمینه سیستم‌های توزیع انرژی، کنترل صنعتی و سیستم‌های مدیریت انرژی عرضه می‌دارد.
کالای برق ذوالفقاری به عنوان نماینده رسمی اشنایدر الکتریک در ایران آماده رفع نیاز هموطنان عزیز در تمامی زمینه های صنعتی و غیر صنعتی می باشد.
 

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است

کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.

Image

کالای برق ذوالفقاری

تقسیم بندی محصولات روشنایی اشنایدر الکتریک 
کمپانی اشنایدر به دلیل فعالیت و سابقه طولانی مدت در زمینه تولید انواع کلید و پریز، محصولاتی بسیار با کیفیت به کاربران ارائه می دهد و همچنین توانسته است رتبه بالایی را بین سایر محصولات مشابه کسب کند. همچنین کلید و پریز اشنایدر بر طبق استانداردهای جهانی لازم ساخته شده است و در تولید این کلید پریز مواد اولیه درجه یک و مرغوب مورد استفاده قرار می گیرد.
آسفورا

آسفورا

محصولات سری Asfora شرکت اشنایدر الکتریک با طراحی مدرن، قیمت مناسب، کیفیت بالا...
مرتن

مرتن

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با مواد اولیه بسیار با کیفیت در سه طرح مختلف عرضه شده و دارای سه مدل...
سدنا

سدنا

کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا از محصولات پرفروش کمپانی اشنایدر است که توانسته است با...
TIDO

TIDO

کلید و پریزهای TIDO اشنایدر از سری کلیدهای باکیفیت و زیبای این گره می باشد که در طرح ها و ...
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند