Image

اشنایدر الکتریک

اشنایدر یک شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی چندملیتی است. اشنایدر الکتریک در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، همچنین تولید تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.
شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس یورونکست معامله می‌شود. مروزه تبدیل به یک متخصص جهانی در زمینه مدیریت انرژی و تولید محصولات الکتریکی از جمله کلید و پریز اشنایدر شده است. آغاز کار این شرکت در زمینه صنعت آهن و فولاد، ماشین آلات سنگین و ساخت کشتی بوده و در ادامه به سمت الکتریسیته و مدیریت اتوماتیک حرکت کرده است. با داشتن یک تاریخچه 170 ساله، امروزه اشنایدر الکتریک یکی از بهترین ارائه دهندگان محصولاتی مانند کلید و پریز برای مدیریت انرژی می باشد. 
دیدگاه اصلی اشنایدر الکتریک اینست که کاربران بتوانند با صرف کمترین منبع، بیشترین انرژی ممکن را در دنیایی هوشمند با ارتباطات بیشتر که نیاز به انرژی در آن، در حال افزایش است، به دست آورند.
شرکت اشنایدر الکتریک با تولید بیش از 170000 نوع محصول از 95 خانواده و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را تولید می کند. کلید و پریز اشنایدر با رعایت تمامی استانداردهای لازم در زمینه کلید و پریز و کنترل مداوم در آزمایشگاه های فنی شرکت، در زمره بهترین تجهیزات الکتریکی در دنیا قرار دارد
 با سال ها سابقه در صنعت برق، شرکت اشنایدر الکتریک، به برندی نام آشنا در صنعت برق و الکترونیک برای تامین نیازهای روشنایی و صنعتی تبدیل شده است. امروزه هزاران نفر در شرکت اشنایدر الکتریک در سراسر جهان تخصص خود را در حیطه ی مدیریت انرژی و اتوماسیون به کار گرفته اند تا راه حل های نوینی برای مشتریان خود داشته باشند. این شرکت به عنوان متخصص جهانی در مدیریت انرژی، انرژی برق را برای میلیون ها خانوار بدون برق فراهم کرده است.
هدف از تحلیل و بررسی شرکت های مهم الکتریکی جهان همچون اشنایدر الکتریک فرانسه، شناخت بهتر این شرکت ها در زمینه هایی نظیر مدیریت، تولید و بهینه سازی مصرف انرژی است. بر این اساس مقایسه قدرت هایی همچون زیمنس، آلن بردلی، جنرال الکتریک، ABB، اشنایدر الکتریک و...  می تواند ما را در توسعه و مدیریت وسرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت برق یاری نماید.
بازار اشنایدر الکتریک در چهار قسمت فعال است :
 1. مراکز داده و شبکه
 2. صنعت و ماشین آلات
 3. آب و برق و زیرساخت
 4. ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی
بهره وری انرژی
اشنایدر الکتریک با هدف بهره وری انرژی در زندگی روزمره ابداعات خود را در سه حوزه متمرکز نموده است:
 • طراحی برنامه های مدیریت انرژی
 • ارائه راه حل های بهره وری انرژی که اجرا و استفاده از آنها بسیار آسان است
 • کنترل انرژی بهصورت دیجیتالی که اجازه تحلیل اطلاعات حوزه انرژی را ممکن می سازد
تحقیق و توسعه
نوآوری های اشنایدر الکتریک توسط 11,000 مهندس در سراسر جهان انجام می گیرد. اشنایدر الکتریک به ارتباطات و ابتکارات خارج از شرکت نیز معتقد است و از طریقهمکاری با دانشگاه ها، آزمایشگاه ها و صنایع به نوآوری سرعت می بخشد. اشنایدر الکتریک هر ساله 4 تا 5 درصد از فروش سالانه را به فعالیت های بخش تحقیق و توسعه اختصاص می دهد.
 برای پیشرفت در کار صنعتی، مهم ترین نکته آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است.این روزها بررسی و انتخاب یک قطعه با کیفیت و متناسب با کاربرد مورد نظر، خرید باقیمت مناسب، دریافت قطعه در سریع ترین زمان ممکن و نصب و پشتیبانی فنی آن نیاز همه اهالی صنعت است. اما اطمینان به یک برند در بین انواع متنوع موجود در بازار، راه حل تمام نیازهای یک مدیر و متخصص آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست.
کالای برق ذوالفقاری با بیش از 30 سال تلاش و تجربه در زمینه مشاوره فنی،فروش و توزیع محصولات اشنایدر الکتریک فرانسه، پاسخگوی نیاز شما در خصوص استفاده از هر نوع قطعه و ارائه راهکارهای فنی است. از این رو می توانیم در طی فرآیند بررسی و انتخاب تا نصب و راه اندازی محصول همراه شما باشیم.  افتخار داریم تا در این سال ها با صنایع و شرکت های زیادی از جمله صنایع زیر افتخار همکاری را داشته باشیم:
 • شرکت های نفت و گازو پتروشیمی
 • شرکت های فعال در زمینه برق وتابلوسازان کشور
 • شرکت های تأسیسات، آب وفاضلاب
 • شرکت های صنایع ذوب وفولاد
 • شرکت های صنایع دارویی داروسازی
 • شرکت های تولید کاشی وسرامیک
 • شرکت های تولید و ساخت ماشین آلات و ماشین سازی

محصولات اشنایدر الکتریک

کالای برق ذوالفقاری

کالای برق ذوالفقاری با اتکا به پشتوانه 30 سال سابقه حضور موفق در صنعت برق و دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات ویتو، اشنایدر، لگراند و البرز در کشور؛ توانسته تا به امروز نیازهای بازار را به طور کامل و عالی برطرف سازد.
Image

محصولات روشنایی اشنایدر

کلید و پریز اشنایدر

کلید و پریز اشنایدر محصولی به روز و منحصر به فرد که با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، احساسی متفاوت را در هنگام استفاده به انسان می دهد. کلید و پریز اشنایدر الکتریک دارای انواع متفاوتی از جمله پریز برق، تلفن، شبکه و آنتن به شکل یکپارچه، پریز برق ارت دار با محافظ کودک، سیستم مهار جرقه ناشی از قطع و وصل سوییچ و... می باشد.

آسفورا

کلید و پریز اشنایدر مدل آسفورا تمام موارد مورد نیاز برای سیم کشی امروزی را ارائه می کند

مرتن

کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با مواد اولیه بسیار با کیفیت، در سه طرح مختلف عرضه می شود

سدنا

کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا قابل ارایه در رنگهای مختلف و مدلهای شیشه، چوب و سنگ با قابلیت چاپ نیز هستند

Tido

کلید و پریز اشنایدر TIDO دارای سبکی خاص در طراحی کلید و پریزها برای مطابقت با تمامی سیستم ها است

تجهیزات اشنایدر

شرکت اشنایدر الکتریک از فعالترین تولیدکنندگان محصولات صنعت برق در دنیا است. این شرکت با سابقه چندین ساله و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است اعتماد مصرف کنندگان را جلب کند. اشنایدر الکتریک در حوزه ی مدیریت مصرف انرژی، برق ساختمان و انرژی های تجدید پذیر فعالیت ویژه ای دارد. یکی از شاخه های فعالیت اشنایدر الکتریک فرانسه لوازم و تجهیزات برق صنعتی است که عمده ترین و پر کاربرد ترین محصولات اشنایدر در زیر آمده است.

بی متال اشنایدر الکتریک

در حفاظت از موتور تابلوهای برق در برابر جریان زیاد کاربرد دارند

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

در آمپرهای مختلف دسته بندی می شود و مقدار معینی آمپر را در خود قرار می دهند

کلید کامپکت اتوماتیک اشنایدر

در تابلوهای برق مورد استفاده قرار می گیرد
که قدرت قطع جریان برق مختلف است

کنتاکتور اشنایدر

برای قطع و وصل کردن جریان برق
میان مصرف کننده و کلید تغذیه

کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر

درآمپراژ بالا استفاده می شود و حداکثر جریانی
که این کلید متحمل می شود 6300 آمپر است

کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر

وظیفه تمامی این کلیدها حفاظت از مدار در برابر اتصال کوتاه و یا اضافه بار است

سنسور اشنایدر

در مدارهای الکتریکی کاربرد گسترده ای دارند و برای اندازه گیری ولتاژها استفاده می شود

رله اشنایدر

یکی از انواع تجهیزات برقی که در تابلو برق استفاده و از انواع تجهیزات حفاظتی است

خط مشی کالای برق ذوالفقاری

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

کالای برق ذوالفقاری
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده کالای برق ذوالفقاری بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

کالای برق ذوالفقاری
ارزش های محوری

ما یک گروه ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

کالای برق ذوالفقاری
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه ها، با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند برتر در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت خوش بدرخشیم.

محصولات صنعتی اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر الکتریک برای جریان های پایین مورد استفاده قرار می گیرد و حداکثر جریانی که از این کلید ها می گذرد 100 آمپر است. عملکرد فیوز مینیاتوری اشنایدر حفظ مدار در برابر جریان های اتصال کوتاه و اضافه بار است که کنترل و حفاظت انسان در برابر تماس غیر مستقیم با سیستم های زمین TN و IT را به عهده دارد

محافظ جان اشنایدر

 کار کلید محافظ جان اشنایدر الکتریک حفاظت از خطر برق گرفتگی، مقایسه جریان ورودی با جریان خروجی کلید می باشد، که اگر جریان نشتی در مداری که کلید در آن واقع شده است بیشتر از حساسیت کلید باشد کلید محافظ جان عمل کرده و جریان ورودی و در نتیجه مدار را قطع می کند
Image

محصولات اشنایدر

کالای برق ذوالفقاری

امروزه همزمان با تغییراتی نظیر سریع شدن روند شهرنشینی، دیجیتالی شدن، صنعتی شدن در سراسر دنیا ما را وادار می کند تا تعریف جدیدی از زندگی مدرن ارائه دهیم. اشنایدر الکتریک اعتقاد دارد که دسترسی به انرژی، اساسی ترین حق بشر است وبا شعار LIFE IS ON ، می خواهد همه انسان های روی کره زمین به انرژی مطمئن، ایمن، کارآمد و پایدار دسترسی داشته باشند و در کنار آن به محیط زیست آسیبی وارد نشود و خواهان انرژی سبز است.
اشنایدر الکتریک به عنوان یک شرکت اروپایی با همکاری تاجران کشور فرانسه ثبت شده و به اشنایدر الکتریک امروز با شعار انرژی سبز مبدل گردیده است.
لیست قیمت اشنایدر

قیمت محصولات اشنایدر

محصولات اشنایدر الکتریک با توجه به وارداتی بودن آن ها وابستگی زیادی به قیمت ارز دارد. شما عزیزان جهت دریافت لیست قیمت محصولات اشنایدر الکتریک از طریق صفحه لیست قیمت و یا از طریق تماس با ما می توانید اقدام نمایید

Image

نمایندگی اشنایدر الکتریک

برای پیشرفت در کار صنعتی، مهم ترین نکته آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است.این روزها بررسی و انتخاب یک قطعه با کیفیت و متناسب با کاربرد مورد نظر، خرید باقیمت مناسب، دریافت قطعه در سریع ترین زمان ممکن و نصب و پشتیبانی فنی آن نیاز همه اهالی صنعت است. اما اطمینان به یک برند در بین انواع متنوع موجود در بازار، راه حل تمام نیازهای یک مدیر و متخصص آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست.

این شرکت در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و کسب و کار خود را در پهنه جغرافیایی وسیع تری گسترش داده است. در واقع، اشنایدر الکتریک یک شرکت جهانی واقعی با یک مرجع اروپایی است.

کالای برق ذوالفقاری نمایندگی رسمی اشنایدر الکتریک در ایران آماده ارائه کلیه محصولات صنعتی و روشنایی اشنایدر می باشد.
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند