شرکت اشنایدر الکتریک با سال ها سابقه و تولید محصولات با کیفیت الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی و تجهیزات تولید توانست جایگاهی مهم در لیست تولیدات جهانی داشته باشد و در فهرست 500 شرکت بزرگ دنیا قرار بگیرد. از تولیدات اصلی این شرکت می توان به انواع کلید مینیاتوری اشنایدر ، کلید محافظ جان اشنایدر و کنتاکتور اشنایدر اشاره کرد که در دسته تجهیزات برقی ساختمانی قرار می گیرند و می توانند امنیت مدارهای الکتریکی را تامین کنند به طور مثال با استفاده از کلید مینیاتوری اشنایدر نوع فشار ضعیف می توان در جریان های پایین ، تابلوهای برق ، مدارهای کنترل و فرمان مدار را تحت کنترل قرار داد و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل جریان برق را قطع نمود.

کلید مینیاتوری یا فیوز مینیاتوری مدارهای الکتریکی را در برابر جریان غیرمجاز محافظت می‌کند به این شکل که اگر جریانی بیش از جریان اسمی یک مدار از فیوز عبور کند، برای حفظ امنیت و جلوگیری از اتصال کوتاه شدن جریان برق را قطع می‌کند.

فیوز مینیاتوری اشنایدر

فیوز مینیاتوری اشنایدر امروزه در سیستم‌های برق کشی یک ساختمان به مبحث ایمنی توجه زیادی می‌شود که در این راستا از وسایل مختلفی برای تامین اصول امنیتی در مدارهای الکتریکی و برق کشی یک ساختمان استفاده می‌شود یکی از این وسایل کلید مینیاتوری است که مدارهای الکتریکی را در برابر جریان غیرمجاز محافظت می‌کند.

فیوز مینیاتوری اشنایدر الکتریک

کلید مینیاتوری یا فیوز مینیاتوری با نام Miniature Circuit Breaker که اختصارا MCB نامیده می‌شود یکی از تجهیزاتی است که در سیستم برق کشی و تابلو برق استفاده می‌شود و می‌تواند مدار را در برابر جریان اضافه‌ای که وارد مدار می‌شود محافظت کند. اشنایدر الکتریک یکی از تولید کنندگان پیشرو در این صنعت می باشد که کلید مینیاتوری اشنایدر الکتریک از اعتبار خاصی در بازار برخوردار هستند.
کلید مینیاتوری به دو روش حفاظت مدار الکتریکی را انجام می‌دهد:

1- عملکرد بی متال

در این روش فیوز مینیاتوری از یک فلز بیمتال برای تشخیص جریان اضافه استفاده می‌کند به این صورت که در اثر عبور جریان بیش از جریان نامی کلید مینیاتوری، کلید عمل کرده و جریان برق را قطع می‌کند.

2- عملکرد سیم پیچ

در این روش  تشخیص میزان جریان به عهده یک سیم پیچ با تعداد دور کم و قطر زیاد است که در این صورت با وارد شدن جریانی بیشتر از جریان نامی کلید مینیاتوری، کلید عمل کرده و جریان را قطع می‌کند.

قیمت فیوز مینیاتوری اشنایدر

قیمت فیوز مینیاتوری اشنایدر الکتریک و تمامی محصولات اشنایدر را می توانید در صفحه لیست قیمت مشاهده نمایید و یا با کالای برق ذوالفقاری  نمایندگی رسمی محصولات اشنایدر الکتریک تماس حاصل فرمایید.

<h2>کلید مینیاتوری تک فاز اشنایدر الکتریک</h2>

کلید مینیاتوری تک فاز اشنایدر الکتریک

کالای برق ذوالفقاری
<h2>کلید مینیاتوری چهار فاز اشنایدر الکتریک</h2>

کلید مینیاتوری چهار فاز اشنایدر الکتریک

کالای برق ذوالفقاری
<h2>کلید مینیاتوری دو فاز اشنایدر الکتریک</h2>

کلید مینیاتوری دو فاز اشنایدر الکتریک

کالای برق ذوالفقاری
<h2>کلید مینیاتوری سه فاز اشنایدر الکتریک</h2>

کلید مینیاتوری سه فاز اشنایدر الکتریک

کالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند