کلید پریز مرتن اشنایدر با مواد اولیه بسیار با کیفیت در سه طرح مختلف عرضه شده و دارای سه مدل متفاوت می باشد: آرتک، ترنسنت و آنتیک که از مدل های مدرن، نوآورانه و کلاسیک می باشند.
این سری دارای گلچینی جذاب از محصولات با طرح های مختلف هستند. هر سه طرح کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن با بیش از 125 عملکرد، طیف وسیعی از تولیدات را عرضه می کند. مکانیزم های کلید و پریز مرتن با تنوع بسیار بالا ارائه می شوند. به خاطر یکسان بودن مکانیزم های این مدل کلید و پریز می توان پس از نصب مکانیزم ها، از کاور های متفاوتی در سیستم «ام» و سیستم «دیزاین» استفاده نمود.

محصولات مرتن

کلید های مکانیکی اشنایدر سری مرتن آنتیک کاملا متناسب با نام خود است. کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن آنتیک ظرافتی دارد که قابل تطبیق با بیشتر ساختمان ها و اتاق ها با فرم کلاسیک یا سنتی، می باشد. کیفیت این محصولات بسیار بالا و ترکیب رنگ های فریم ها بسیار دقیق است. کلید و پریز های merten antique ظاهری بسیار شیک و ساده دارند و قابل استفاده با انواع نصب ها است.

کلید و پریز مرتن

با بیش از 175 عملکرد، مرتن راه حل هایی برای کنترل روشنایی، VDI، سیستم های علامت دهی، کنترل الکترونیک روشنایی با دایمر ها، کنترل دما برای هتل ها و بیمارستان ها، فراهم می سازد. کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سیستم «ام» شامل KNX خاص و عالی همراه با دتکتور حضور و حرکت است. برای نوسازی و بازسازی، سیستم ام مرتن، آخرین تکنولوژی سیستم RF را ارائه می کند. این محصول در کاردهای یک خانه، دوخانه، سه خانه و چهار خانه ارائه می شود که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید چند کلید و پریز را در یک قاب به صورت منسجم داشته باشید.

کلید و پریز مرتن اشنایدر

کلید و پریز اشنایدر الکتریک مدل مرتن با سیستم «M» با عملکرد های نو آورانه برای هر نوع نصب مناسب بوده و سیستم منعطف و طراحی فنی آن، این محصول را قابل استفاده برای مصارف خانگی یا غیر خانگی مثل هتل ها، مدارس و ... می سازد. همچنین این سری از کلید و پریز اشنایدر دارای بیشترین تنوع در طرح و رنگ (سفید، کرم، آنتراسیت و آلومینیومی) است. طراحی متنوع و زیبای کلید و پریز مرتن، بهترین انتخاب برای هر مکانی را تضمین می کند. کلید و پریز اشنایدر سری M دارای تنوع مدل های بالایی است که موجود نمی باشند. شما می توانید برای خرید کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن سری ANTIQUE و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز مرتن سری آنتیک به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات محصول مورد نیازتان را خریداری کنید.
کلید و پریز اشنایدر مدل مرتن M-Plan ساخته شده از مواد با کیفیتی است که بیش از 175 عملکرد دارد و با با حذف برخی عناصر و باقی ماندن عناصر مورد نیاز، اشنایدر کلید و پریزی با طراحی عالی و رنگ های جذاب براق و مات اراده می دهد. از این کلید و پریز می توان برای کلیه ساختمان های مسکونی، غیر مسکونی مانند مدارس، ادارات و هتل ها استفاده کرد. طراحی این مدل از کلید و پریز اشنایدر بسیار ظریف و دقیق می باشد و برای افرادی که طرفدار طراحی های هوشمندانه و ساده هستند می تواند گزینه مناسبی باشد همچنین رنگ بندی این کلید و پریز که شامل سفید، بژ، آلومینیوم و آنتراسیت است این امکان را به شما می دهد که رنگ مورد نظرتان را متناسب با سایر المان های محیط انتخاب نمایید.

قیمت کلید و پریز مرتن

قیمت محصولات مرتن اشنایدر را می توانید از صفحه لیست قیمت دریافت نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

کلید تک پل برنز
کلید تک پل برنزکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل رویه سفید
کلید تک پل رویه سفیدکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل سیستم ام
کلید تک پل سیستم امکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل طلایی
کلید تک پل طلاییکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل سیستم ام
کلید تک پل سیستم امکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل سیستم ام
کلید تک پل سیستم امکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل سیستم ام
کلید تک پل سیستم امکالای برق ذوالفقاری
پریز دربدار
پریز دربدارکالای برق ذوالفقاری
کلید تک پل سیستم ام
کلید تک پل سیستم ام کالای برق ذوالفقاری
پریز برق سیستم ام
پریز برق سیستم امکالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند