کلید و پریز اشنایدر سری سدنا از محصولات پرفروش کمپانی اشنایدر است که توانسته است با کیفیت بالا و طراحی زیبا کاربران بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند.
کمپانی اشنایدر به دلیل فعالیت و سابقه طولانی مدت در زمینه تولید انواع کلید و پریز، محصولاتی بسیار با کیفیت به کاربران ارائه می دهد و همچنین توانسته است رتبه بالایی را بین سایر محصولات مشابه کسب کند.
همچنین کلید و پریز اشنایدر بر طبق استانداردهای جهانی لازم ساخته شده است و در تولید این کلید پریز مواد اولیه درجه یک و مرغوب مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا سفید و کرم می توان به این موضوع اشاره کرد که این کلید پریز اشنایدر الکتریک در دو رنگ معمول کرم و سفید ارائه می شود.
از این رو کاربر قادر به استفاده این محصول در محیط های گوناگون است. همچنین این محصول قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون منزل یا کار را نیز دارد.

محصولات سدنا

کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا سفید و کرم تمام نیاز های حفاظتی و عملیاتی ساختمان را پوشش می دهد. فواید تکنیکی و جدید کلید و پریز اشنایدر سری Sedna باعث نصب سریع و صرفه جویی در زمان می گردد و می تواند روی تمام انواع جعبه های 60mm (صفحات گچی، دیوار های آجری یا بنتی) نصب گردد.
این تولیدات جدید تلسکوپی سازگار با دیوار های ناهموار نیز هستند. کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا دارای علامت گذاری واضح چارچوب ها و ترمینال های رنگ شده برای تشخیص پل ها و همچنین ورودی های کابل، محافظ پلاستیکی برای نصب امن تر، محافظ کودک در تمام خروجی پریز ها و بیش از 70 یونیت عملی برای مدیریت بهتر می باشد.

کلید و پریز سدنا

کلید و پریز های ساخت شرکت Schneider با توجه به تکنولوژی به روز و مدرن قادر به پاسخگویی به تمامی نیاز های مشتریان خود می باشد. همچنین این کلید و پریز ها سازگار با استانداردهای محافظت از محیط زیست نیز هستند.
کلید و پریز اشنایدر مدل سدنا قابل استفاده برای تمامی اماکن مانند منازل، هتل ها، دفاتر و... بوده و قابلیت هماهنگی با دکور های ویژه و خاص را دارد.
دقت در انتخاب کلید و پریز مناسب برای محل زندگی یا محیط کار، می تواند از اهمیت بالایی بر خوردار باشد و با توجه به تنوع فوق العاده ی طرح ها و رنگ های آن، می توان با جستجو در میان برند های مختلف و با توجه به نیاز، بهترین گزینه را انتخاب نمود.

کلید و پریز سدنا اشنایدر

از طرفی، انتخاب کلید و پریز با کیفیت، مانند هر محصول دیگری به نحوه ساخت، مواد اولیه مناسب، نصب و کاربری ساده آن بستگی دارد که با توجه به گستردگی محصولات، باید با کمی تامل مناسب ترین مورد را برای محیط برگزید.  

قیمت کلید و پریز سدنا

قیمت محصولات سدنا اشنایدر را می توانید از صفحه لیست قیمت دریافت نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.
کلید تک خانه
کلید تک خانهکالای برق ذوالفقاری
کلید تک خانه
کلید تک خانهکالای برق ذوالفقاری
مکانیزم
مکانیزمکالای برق ذوالفقاری
پریز برق
پریز برقکالای برق ذوالفقاری
کلید تک خانه رنگی
کلید تک خانه رنگیکالای برق ذوالفقاری
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

کالای برق ذوالفقاری

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند